реклама партнерів:
Головна » 2022 » May » 12 » У Чернігові друкуються газети
07:32
У Чернігові друкуються газети
У Чернігові друкуються газети Перший післявоєнний випуск обласної газети "Вісник Ч." друкується у Чернігові, реальний тираж - тираж 34240 примірників!
Про це вчора повідомила Національна спілка журналістів України.

За словами головного редактора, члена НСЖУ Сергія Народенка, до війни друкувалися у Києві. Нині складно везти тираж зі столиці, то пішли у видавництво ВАТ "Десна" у Чернігові.
На історичному фото післявоєнного відродження чернігівської преси - зліва направо стоять друкар Сергій Колесник, заступник директора ВАТ Олег Жила, друкар Олена Павленко. Сидить брошурувальниця Лариса Фортунова.

Вперше за часів війни у Чернігові друкуються газети. Вісник Ч, ГАРТ, деякі районні газети.

Під час війни в області практично не виходили газети. За винятком "Слова Варвинщини" та "Прилуччини", які кілька разів друкувались у березні та квітні, пише cntime.cn
Важка економічна ситуація та проблеми із доставкою, папером змушують редакції шукати різні варіанти для існування. Приміром, спільним номером вийшли Наше слово (Мена), Новини Городнянщини та Маяк (Корюківка).
Перший післяокупаційний номер "Нашого слова" нарешті мають доставити читачам вже 12 травня! Він незвичний, бо готували його журналісти трьох редакцій - з Мени, Городні та Корюківки. Все задля того, щоб не зменшувати обсяг газети і надати нашим читачам максимум інформації. Передплатникам номер доставить пошта. Придбати газету можна в редакції "Нашого слова", - поділились новиною редакції районок.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 975 | Теги: Чернігівщина, газети, російсько-українська війна | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar