реклама партнерів:
Головна » 2016 » Серпень » 31 » У Чернігові керівником районної організації Руху обрано Ганну Галковську
22:07
У Чернігові керівником районної організації Руху обрано Ганну Галковську
У Чернігові керівником районної організації Руху обрано Ганну Галковську 31 серпня відбулися збори Новозаводської районної у м. Чернігові організації Народного Руху України. Головою районної організації обрано Ганну Галковську.

Г.Галковська – вчитель вищої педагогічної категорії. Бере активну участь у громадській діяльності. Має значний досвід роботи у виборчих комісіях на місцевих та загальноукраїнських виборах з 1999 року.
Займається розбудовою молодіжних структур Народного Руху України. Активна учасниця Помаранчевої революції та чернігівського Євромайдану (2013-2014 рр.).
З нагоди 25-ї річниці незалежності України нагороджена почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету.

На зборах також обрано заступником голови районної організації Олександра Овсієнка і Раду осередку. Обговорено питання розбудови організації та її діяльності.

Обрано делегатів на звітно-виборну конференцію Чернігівської міської організації Народного руху України.

Прес-служба Чернігівської обласної організації НРУ.Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 732 | Теги: Ганна Галковська, Чернігів, Народний Рух України | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar