реклама партнерів:
Головна » 2016 » Серпень » 1 » У Чернігові створюється комісія для визначення розміру збитків, завданих власникам землі
20:01
У Чернігові створюється комісія для визначення розміру збитків, завданих власникам землі
У Чернігові створюється комісія для визначення розміру збитків, завданих власникам землі У Чернігівській міській раді створюється комісія з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам, з метою створення єдиних організаційно-правових засад цього процесу.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко пропонує всім депутатським фракціям визначитися з кандидатурами своїх представників, які будуть включені до складу цієї комісії.

Окрім депутатів міської ради, до складу комісії увійдуть фахівці її профільних структурних підрозділів, представники управління Держгеокадастру в Чернігівському районі Чернігівської області та Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Чернігівській області.

Комісія працюватиме згідно з Положенням про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові.

У тексті цього Положення, зокрема, зазначено: "Власникам землі та землекористувачам відшкодовуються збитки, заподіяні вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок, самовільним зайняттям земельних ділянок, використанням земельних ділянок без оформлення документів, що посвідчують право на земельну ділянку відповідно до закону, в інших випадках, коли особа використовує земельну ділянку з порушенням земельного законодавства чи законодавства про плату за землю".

Така комісія вже була в Чернігівській міській раді минулого скликання. Під час роботи нинішнього складу депутатів вона ще не створювалась.

Прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 719 | Теги: депутати, Чернігів, земля | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar