реклама партнерів:
Головна » 2020 » Травень » 8 » У Ялівщині висаджено майже 900 саджанців молодняку та видалено 48 аварійних дерев
21:41
У Ялівщині висаджено майже 900 саджанців молодняку та видалено 48 аварійних дерев
У Ялівщині висаджено майже 900 саджанців молодняку та видалено 48 аварійних дерев У березні в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» проведені роботи з видалення сухостою та відновлення зелених насаджень.

Так, за участі працівників комунального закладу «РЛП «Ялівщина», обласного управління лісового і мисливського господарства, науковців та громадськості висаджено 883 саджанці молодих дерев та кущів: липи серцелистої (105), берези бородавчастої (35), калини звичайної (20), сосни звичайної (248), спіреї японської (400), модрини європейської (30), дуба звичайного (25), каштана кінського (10), ясеня звичайного (10).

Водночас у 2020 році за рахунок коштів КЗ «РЛП «Ялівщина» — понад 90 тисяч гривень — видалено 48 аварійних дерев.

Нагадаємо, в листопаді минулого року територію парку обстежено комплексною комісією у складі представників комунального закладу «РЛП «Ялівщина», Держекоінспекції в області, КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, науковців та громадських екоактивістів. За результатами обстеження складено відповідний акт на видалення 90 всохлих дерев різних порід (сосна звичайна, береза бородавчаста, плодові — груша, яблуня). З них 42 видалено наприкінці 2019 року, решту — цьогоріч.

За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації, КЗ «РЛП «Ялівщина»
Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 741 | Теги: Чернігів, Ялівщина, дерева | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar