реклама партнерів:
Головна » 2017 » Лютий » 26 » У хворих на мієлому з’явилися сучасні методи діагностики
14:10
У хворих на мієлому з’явилися сучасні методи діагностики
У хворих на мієлому з’явилися сучасні методи діагностики Мієлома – це злоякісне захворювання крові. При цьому різновиді раку не формується єдиної пухлини, ракові клітини присутні в кістковому мозку повсюдно. При мієломі в кістках можуть утворюватися круглі вогнища різного розміру, витісняючи здорову тканину і збільшуючи ймовірність перелому кісток. Хвороба може бути причиною крихкості кісток (остеопорозу). Як правило, це страшне захворювання зустрічається у віці від 50 до 70 років.
На сьогоднішній день мієлома вважається невиліковним захворюванням. Проте за допомогою сучасних методів діагностики та лікування досить часто вдається домогтися повної ремісії, позбавити пацієнта від симптомів і поліпшити якість його життя. За останні роки термін життя пацієнтів значно подовшився порівняно із ситуацією десятирічної давності.
Отже вкрай відповідальним моментом є діагностика та моніторинг ведення гематологічних хворих.

Як зазначив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, адміністрація та депутатський корпус області постійно опрацьовують питання оновлення матеріально-технічної бази закладу. І ось знову продуктивний крок: за підтримки депутата Чернігівської обласної ради Григорія Супруна клінічно-діагностична лабораторія онкодиспансеру поповнилася новим апаратом для аналізу фореграм (метод діагностики крові). Новенький Forescan 001 – апарат вітчизняного виробництва. Вартість аналізатора складає майже 65 тисяч гривен.
За словами завідувача клінічно-діагностичної лабораторії Інни Голови, нове обладнання дозволяє виконати якісні дослідження крові: електрофорез білків, ліпопротеїнів, гемоглобулінів тощо. За тиждень роботи апарату вже здійснено більш ніж 60 аналізів.

На сьогодні в Україні лише шість медичних закладів укомплектовані таким обладнанням. Серед цього числа – Чернігівський обласний онкологічний диспансер.

За інформацією КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер".


Категорія: Медицина | Переглядів: 558 | Теги: медицина, мієлома, онкологічний диспансер | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar