реклама партнерів:
Головна » 2019 » Грудень » 28 » У Корюківському музеї оновили експозиції третьої зали. Що там змінилося?
21:58
У Корюківському музеї оновили експозиції третьої зали. Що там змінилося?
У Корюківському музеї оновили експозиції третьої зали. Що там змінилося? У Корюківському районному історичному музеї відбулося відкриття третьої зали, де за кошти Корюківської міської ради повністю оновили всі експозиції, повідомляє susidy.city

Цьогоріч у листопаді та грудні в Корюківському музеї працювали професійні дизайнери, художники-оформлювачі. За короткий період оновили сотні експонатів. І тепер вони виглядають по-сучасному, дуже привабливо.

У день відкриття зали до музею прийшло майже півсотні відвідувачів.В експозиціях відображені дореволюційні роки, Перша світова війна, період Голодомору тридцятих років.

Науковий співробітник музею Андрій Науменко повідомив, що період голодомору у Корюківському районі приховувався більшовицькою владою аж до 90-х років минулого століття.

Але про нього свідчать матеріали, що тривалий час зберігалися в Чернігові в державному архіві. Згодом їх передали до Корюківки і вони стали експонатами їхнього музею.

Інші експозиції розповідають про колгоспне будівництво. У 1920–1930 роках на Корюківщині створювалися комсомольські ячейки. В залі є фото першої піонервожатої та комсомолки Уляни Тихоновської.

Окремі експозиції знайомлять відвідувачів музею з життям і творчістю видатного майстра струнних інструментів Олександра Корнієвського. А також — знаменитого пілота, інженера зі світовим ім’ям Харитона Славоросова (Семененка).

Уродженець Домашлина Харитон виступав на світових змаганнях, здобував перемогу у Франції, Австрії та інших західних країнах. Обидва наші видатні земляки були репресовані.

Олександру Корнієвському вдалося повернутися з Сибіру живим. А на рекордсмена пілотажів Харитона Славоросова сфабрикували документи. Його засудили і розстріляли у сталінських катівнях у період Другої світової війни.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 395 | Теги: музей, історія, корюківка | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar