реклама партнерів:
У Коропі розпочалася реконструкція поліклінічного відділення районної лікарні - 23 Жовтня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Жовтень » 23 » У Коропі розпочалася реконструкція поліклінічного відділення районної лікарні
17:07
У Коропі розпочалася реконструкція поліклінічного відділення районної лікарні
У Коропі розпочалася реконструкція поліклінічного відділення районної лікарні П’ять років Коропська районна лікарня чекала доки відновляться ремонтні роботи поліклінічного відділення. Приміщення хоч і старе, але досить тепле, що в нинішніх умовах надважливо. Втім, щоб воно було придатне для надання медичних послуг, необхідно зробити реконструкцію.

21 жовтня на цей об’єкт уже заїхала бригада будівельників. Перевірив хід робіт перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич. Він зазначив:
— Дуже важливо, аби якісні медичні послуги були доступні скрізь: і у великих містах, і у селищах та селах. Реконструкція поліклінічного відділення є нагальною та дуже необхідною. Адже до іншого району, де є лікарня, близько 50 кілометрів. На ремонт уже виділено більше трьох мільйонів гривень.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністраціїКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 746 | Теги: будівництво, Короп, районна лікарня | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar