реклама партнерів:
Головна » 2020 » Травень » 28 » У парк природи "Беремицьке" привезли молоду сарну
20:54
У парк природи "Беремицьке" привезли молоду сарну
У парк природи Вчора ввечері до парку природи "Беремицьке", що розташований в Козелецькому районі, було привезено молоду сарну з Київщини, інформують природоохоронці.
Вони дякують Ірині Мурзі за те, що не покинула тварину в біді і привезла до парку.

Минулого року сюди потрапила сарна Бембі, що вже виросла та випущена на заповідну територію. Її можете зустріти під час екскурсій на території парку природи.

Бажаючі можуть долучитись до роботи природоохоронців та фінансово підтримати проекти з реабілітації диких тварин та птахів в парку за посиланням: https://bbco.com.ua/

Створення парку природи «Беремицьке» розпочалося ще навесні 2015 року, а офіційне відкриття його відбулося у жовтні 2017 року. Діяльність парку спрямована на збереження і комплексне вивчення унікальних природних комплексів Чернігівського Придесення, їх ефективного використання в оздоровчих, рекреаційних, наукових та просвітницьких цілях.
Тут можна зустріти близько 70 видів пташок та тарпаноподібних коней, козуль, європейських ланів, туроподібних биків, зайців, а цього року у парк завезли сайгаків.Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 1048 | Теги: сарна, тварини, Парк Природи Беремицьке | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar