реклама партнерів:
Головна » 2023 » Лютий » 5 » У Польщі показують фотовиставку про Чернігів часів блокади
13:49
У Польщі показують фотовиставку про Чернігів часів блокади
У Польщі показують фотовиставку про Чернігів часів блокади Близько тридцяти фотокартин, які присвячені Чернігову часів блокади представлені у відділі археології Варшавського університету. Фотовиставка вже відбулася в Португалії в м. Порто. Далі світлини покажуть у Туреччині, розповів Суспільному співорганізатор виставки Володимир Пилипенко.
Частина фотографій зроблена під час бойових дій у березні 2022 року, частина — після. На фотографіях зображені чернігівці, зруйновані будинки (зокрема, у мікрорайоні Бобровиця), працівники комунальних служб.

"Я запропонував цю виставку своїм колегам з археології у Варшаві. Вони погодилися, за гроші власне кафедри були надруковані фотографії, плакати. Вони надали територію свою. У самому корпусі вона зроблена, у них так і називається "Галерея — коридор. Ми плануємо зробити ще зустріч зі студентами й розказати про фотовиставку. Але це буде після завершення канікул", — сказав Володимир Пилипенко.
З понад сотні фотографій, обрали 30, каже Пилипенко. Це роботи чернігівських фотографів Валентина Бобира та Владислава Савенка.
"Коли почалась війна, ми запропонували створити фото і відео виставку про Чернігів в часи облоги. Ми питали у фотографів, чи можемо ці роботи експонувати. Тут все було домовлено".

Частину фотографій, каже Владислав Савенок зробив, коли їздив на велосипеді. В цей час транспорт у місті не працював. Загалом у його доробку близько 200 фотографій про роботу комунальників.
"Одна з картин була зроблена 11 квітня. На ній — водії з розбитих машин складають сміттєвоза. Я зробив цей знімок на КП “АТП-2528”. На іншому знімку — їде дорожній пилосос, на його фоні готель "Україна”, поруч — плакат "Своє відновимо самі”. Це фото зроблено 2 травня”, — каже Савенок.

Фотовиставка "Чернігів: час війни — російський напад на Україну" у Варшавському університеті пробуде до кінця лютого.

Джерело: СуспільнеКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1268 | Теги: фото, Блокада, Чернігів, російсько-українська війна | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar