реклама партнерів:
Головна » 2022 » January » 21 » В єдності сила. Участь чернігівців у «живому ланцюгу» 1990-го року
22:18
В єдності сила. Участь чернігівців у «живому ланцюгу» 1990-го року
В єдності сила. Участь чернігівців у «живому ланцюгу» 1990-го року 22 січня у Чернігові в історичному помешканні Народного Руху України на вулиці Івана Мазепи з нагоди Дня Соборності України проводитиметься чергова рухівська зустріч на тему: «В єдності сила.
Участь чернігівців у «живому ланцюгу» в 1990 році». Онлайн-трансляція заходу у суботу об 11.00 на Свобода.ФМ за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=DSoHSLAsV-8.

Чернігівські ветерани національно-визвольної боротьби кінця 1980-х — початку 1990-х років розповідатимуть про змагання за соборну й незалежну Україну на Чернігівщині, зокрема участь в організації та проведенні легендарного «живого ланцюга» в 1990 році.

Організатори: Чернігівська обласна організація Народного Руху України, Чернігівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, чернігівське представництво Північно-Східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті. Інформаційний спонсор: редакція «SVOBODA.FM».Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 2903 | Теги: Чернігів, Народний Рух України, день Соборності України | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar