реклама партнерів:
Головна » 2019 » Лютий » 11 » В обласній раді знову шукали винних у проблемі Ялівщини
18:29
В обласній раді знову шукали винних у проблемі Ялівщини
В обласній раді знову шукали винних у проблемі Ялівщини В обласній раді учергове повернулись до теми Ялівщині. Зібрання ініціювали представники Громадської ради при обласній державній адміністрації. Обласну раду представляв Арсен Дідур, заступник голови, обладміністрацію - Володимир Ткач, радник голови ОДА, повідомляє Час Чернігівський.

Розбирались із питанням встановлення меж території природно-заповідного фонду РЛП «Ялівщина». За словами більшості виступаючих, з боку міської влади завершення цих робіт просто ігнорується.

Відтак, вирішили знову звернутися до голови облдержадміністрації щодо проведення наради з питання завершення робіт із розробки проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території Ялівщини. І запросити на цю нараду прокурора області, міського голову, керівників правоохоронних та природоохоронних органів, громадськість та інших заінтересованих осіб.

Також громадськість не влаштовує чинний керівник комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради» Володимир Свердлов. Тож голові ОДА радять невідкладного провести новий конкурс на цю посаду.

* * *

Як відомо, визначення меж регіонального ландшафтного парку з невідомих причин затягується, а відсутність меж загрожує іншими проблемами.

У свою чергу, активісти екологічних громадських організацій наголошували: директор комунального закладу не може там нічого робити, тому що досі не встановлені межі парку. Нині всихають дерева, а туди не можна ні привести інвестиції, ні запросити працювати студентів.

Інша позиція з цього питання у міського голови Владислава Атрошенка. Каже, що "цим питанням треба займатися в межах комплексного рішення, комплексного бачення». І той стан Ялівщини зумовлений тим, що питаннями екології та збереження парку мали б займатись фахівці.

«Якщо у нас будь-яким питаннями будуть займатися не фахівці, а люди, які кричать, свистять, щось проголошують, називають себе активістами чи ким там завгодно, то буде як у ситуації з Ялівщиною. 10 років займались Ялівщиною і не буде Ялівщини. Так, цей клаптик землі збережеться, але там вже не буде ні дерев, ні життя ніякого, нічого», - прокоментував мер проблему Ялівщині кілька місяців тому.

На думку Атрошенка, навести лад у Ялівщині можна лише за умови фінансових вливань на догляд, підтримку і флори, і фауни на цій території, залучення фахівців, боротьбу з короїдом.

* * *

Як відомо, парк Ялівщина площею 168,7 гектару створений рішенням Чернігівської обласної ради 28 березня 2014 року. У червні цього ж року розпочав діяльність комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради».Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 513 | Теги: Чернігів, Ялівщина, громадськість, обласна рада | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar