реклама партнерів:
Головна » 2023 » Листопад » 6 » Видавництво оголосило замовлення на книгу Василя Чепурного
14:16
Видавництво оголосило замовлення на книгу Василя Чепурного
Видавництво оголосило замовлення на книгу Василя Чепурного Молоде, але вже доволі відоме видавництво "Дискурсус" оголосило про можливість замовити книгу Василя Чепурного "Титли і коми", яка друкується.
Книга розповідає про літературу, яку автор вважає полем битви між Добром і Злом, Богом і його антиподом, красою і потворністю. Тому заглавною статтею є "Шевченко і Пушкін: 150 років герцю". Але автор "проходжується" і по українських класиках - Пантелеймону Кулішу, Павлу Тичині, Олександру Довженку та найбільше дісталося Коцюбинському і його родині, таємниці якої були старанно закамуфльовані його донькою Іриною Данюшевською (це її прізвище після одруження з Аврамом- Метриком Данюшевським)...
Книгу можна замовити на сайті видавництва з доставкою після 30 листопада. А чернігівцям автор порадив зачекати доки книга приїде у Чернігів.
Перше представлення книги Василь Чепурний планує у сосницькому музеї Довженка, якщо цьому не завадить оскаженіння кацапів- агресорів. До речі, в одному із етюдів книги на прикладі класичного російського твору автор показує традиційність методів війни, яких дотримуються московити - етюд зветься "Арара". Тож література – це і політика. Цілком сучасна, навіть якщо йдеться про класичні твори.
Книга має 267 сторінок, тверду обкладинку, вартість на сайті видавництва – 250 гривень.

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1579 | Теги: дискурс, Чернігівщина, книга, Василь Чепурний | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar