реклама партнерів:
Головна » 2022 » Жовтень » 29 » Вигнання «мертвої» води
18:36
Вигнання «мертвої» води
Вигнання «мертвої» води У хворому місці завжди накопичується «мертва» вода. Цей набряк треба розігнати. Рухом і живою водою. Присідайте і пийте воду. Пританцьовуйте і пийте воду. Лежання не лікує. Лежачий камінь поростає мохом і тріскається. Рух дає силу і здоров‘я. І вода. Її вдосталь треба пити. А ще - занурюватися в холодну купіль, бодай на кілька секунд. При цьому тіло стягує з води енергію, що оздоровлює і кріпить.
А загалом його рецепція здорового довгоденствія була простою: їсти легке і не носити важке; повільно дихати і швидко приймати рішення; рідше пити спиртне і частіше воду; менше думати і більше рухатися; помірно говорити і вволю спати; менше поживи для пам‘яті і більше для розуму; більше заробляти і менше тратити; ближче до родини і подалі до громади; менше брати і більше давати; уникати клопотів і стягувати радість; змагатися зі страхом і не боятися новизни; жити, працювати, любити з надихом.

Із книги «Вік і лік. Рецепти на всяку оздоровчу потребу від карпатського знатника Андрія Ворона».
(Сотні рецептів, порад, застережень)
.

Мирослав ДочинецьКатегорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 1969 | Теги: лікування, оздоровлення, Мирослав Дочинець, вода | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar