реклама партнерів:
Головна » 2015 » Серпень » 21 » Виставка хронікально–документальної фотографії «Війна очима героїв»
21:49
Виставка хронікально–документальної фотографії «Війна очима героїв»
Виставка хронікально–документальної фотографії «Війна очима героїв» 21 серпня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки хронікально-документальної фотографії "ВІЙНА ОЧИМА ГЕРОЇВ".
На виставці представлені світлини бійців 41-го, 13-го, 1-го танкового батальйонів та волонтерів, що розповідають про своє життя в умовах АТО, жахливі наслідки війни, мрії про мир, красу Донбасу.

На початку заходу отець Євген, благочинний храму святої великомучениці Катерини, прочитав молитву та освятив виставку.

У вступному слові, директор музею − Ірина Ральченко сказала, що історія нашої держави − це по суті історія боротьби за її незалежність, яка продовжується і в XXI столітті.
Куратор виставки, заступник директора з наукової роботи Олена Пономаревська, розповіла, що в представлених світлинах волонтерів та бійців втілені їх погляди на питання війни і миру. На фотографіях не зображена смерть: щоб передати трагізм ситуації, не обов'язково показувати кров, достатньо просто відобразити руїни.

Урочистості продовжились в Галаганівській залі музею. Засновник благодійного фонду "Поліський оберіг", Народний депутат України Владислав Атрошенко та доктор педагогічних наук, представник суспільної служби українців Канади Станіслав Пономаревський привітали волонтерів та військовослужбовців з Днем Незалежності.

Захід завершився виставою "Молитва-Тінь Марії" на поезію Ліни Костенко, режисер Ілона Троцька.фотографії Миколи Дульцева
за інф.: Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністраціїКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1589 | Теги: АТО, виставка, фото, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar