реклама партнерів:
Головна » 2023 » Січень » 13 » Вітання з 85-річним ювілеєм доктора геологічних наук, рухівця Івана Рослого
19:58
Вітання з 85-річним ювілеєм доктора геологічних наук, рухівця Івана Рослого
Вітання з 85-річним ювілеєм доктора геологічних наук, рухівця Івана Рослого Провід обласної організації Народного Руху України щиро вітає з 85-річним ювілеєм доктора геологічних наук, рухівця Івана Рослого.
Рослий Іван Степанович (13.01.1938 р.н.) – народився в селі Ведильці, доктор геологічних наук, дійсний член Української нафтогазової академії, почесний розвідник надр.
Трагічні події 1943 року в рідному селі, яке було спалене німецькими окупантами, проходила на очах п’ятирічного Іванка, а його доля зберегла. Хлопчина зростав, набирався сили і знань в той час, коли односельці і вся країна загоювала рани, завдані війною. Після школи вступив на геологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка, а після успішного закінчення (1961) до 1964 року працював інженером-геологом у пошукових та геологорозвідувальних партіях Семипалатинської комплексної геологорозвідувальної експедиції у Казахстані на пошуках руд нікелю, золота, поліметалів і виконуючи геологічне картування. Там же в Семипалатинську викладав геологічні дисципліни в геологорозвідувальному технікумі (1964–1966).
З 1966 року працює в Чернігівському відділенні Українського державного геологорозвідувального інституту, здолавши кар’єрні сходинки від геолога до провідного наукового співробітника. У творчому і трудовому доробку Івана Рослого понад 140 наукових праць з геології нафти і газу Дніпровсько-Донецької западини та десятки впроваджених у виробництво розробок.
Бажаємо здоров'я і скорої української Перемоги!

Провід обласної організації НРУКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1244 | Теги: НРУ, Рослий Іван, 85 років, Геолог | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar