реклама партнерів:
Головна » 2015 » Січень » 10 » Вкладників «Демарку» «перенесли»
09:49
Вкладників «Демарку» «перенесли»
Вкладників «Демарку» «перенесли» Термін дії тимчасової адміністрації, що з 29 вересня працювала в банку «Демарк», закінчився 29 грудня. Закінчився і перший етап виплат вкладникам «Демарку», договори яких закінчились до 29 вересня, та власникам зарплатних і пенсійних карток, а також відсотків по депозитах за серпень.
Гроші отримали не всі, бо Ощадбанк перестрахувався, і після 10 грудня його відділення порожні, а вкладники «Демарку» чекають визначених термінів, коли можна забрати гроші.
Але в будь-якому випадку можна вважати, що перший етап закінчився. А що далі? Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за законом має право продовжити термін роботи тимчасової адміністрації, але не більше, ніж на місяць. Так воно і сталося, але термін продовження може бути і менший, бо за три місяці роботи тимчасової адміністрації можливий інвестор для «Демарку» не знайдений. З іншого боку, тривають свята. Тому термін закінчення роботи тимчасової адміністрації встановили 29 січня 2015 року. Після цього ФГВФО призначає в банк ліквідатора, що протягом семи днів приймає рішення про початок виплат усім вкладникам банку незалежно від того, закінчився термін дії договору чи ні. Але повертається не більше
200 тис. грн.
Оптимістичний термін початку виплат — друга половина січня, песимістичний — перша половина лютого. Що далі? Вкладник має право будь-яким чином розпоряджатись своїми коштами. Зокрема, залишити їх частково на депозиті в Ощадбанку або відкрити рахунок в іншому банку й перерахувати туди кошти в безготівковій формі, сплативши за перерахування згідно з тарифами Ощадбанку, або отримати всі гроші готівкою. Треба тільки, щоб Ощадбанк мав бажання допомогти людині, а не перешкоджати. Свою долю він усе одно отримає.

Андрій НЕСТОР, Чернігівські відомостіКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1089 | Теги: вкладники, депозити, Демарк | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar