19:49 Всеукраїнська акція «Пам’ять роду» | |
![]() Український інститут національної пам'яті започатковує Всеукраїнську акцію «Пам’ять роду», метою якої є пошук і збір спогадів нащадків тих, хто пережив Голодомор, та родинних світлин періоду до Великого Голоду. Поділіться Вашими історіями, віднайдіть старі фотографії рідних людей, що пережили Великий голод. Згадаймо всіх і кожного поіменно. Зібрані свідчення будуть опубліковані на розробленій Інститутом веб-сторінці «85-ті роковини Голодомору» та поширюватимуться на офіційних сторінках у соціальних мережах. Ці оповідання і фотокартки увійдуть до окремого збірника, видання якого ініціює Інститут. Також на основі цих матеріалів Інститут має на меті зробити виставку спільно з Національний музей "Меморіал жертв Голодомору". І саме до цього Музею будуть передані на зберігання усі отримані спогади та світлини. Родинні фото часів до Голодомору та власні історії просимо надсилати на електронну (uinp@memory.gov.ua) та поштову (01021, м. Київ, вул. Липська, 16) адреси Українського інституту національної пам’яті з позначкою «Пам’ять роду». ▪️Детальніше про акцію - https://bit.ly/2IsFkMY ▪️Читайте розповідь першу - історія родини Костя Ткаченка. Розповідає нащадок Віктор Ткач - https://bit.ly/2ItSv04 Ми пам’ятаємо! Ми сильні! | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |