12:54 За останню добу в області +1 випадок інфікування коронавірусом | |
![]() Встановлено коло контактних осіб, їм всім, включно з медиками лікарні, сьогодні проведуть ПЛР-дослідження. * * * Всього на сьогоднішній день в області 51 випадок інфікування на Covid-19. Із загальної кількості 17 осіб госпіталізовані, 22 – на амбулаторному лікуванні. Одужали вже 8 пацієнтів, 4 летальні випадки. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |