реклама партнерів:
Головна » 2015 » Січень » 30 » За рахунок міського бюджету харчуватимуть учнів 1-4 класів
07:31
За рахунок міського бюджету харчуватимуть учнів 1-4 класів
За рахунок міського бюджету харчуватимуть учнів 1-4 класів У Чернігові за рахунок міського бюджету цього року харчуватимуть школярів молодших класів. Відповідне рішення ухвалено під час чергового засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради, повідомляє Ірина Синельник.
Згідно з документом, до категорій, які харчуватимуться за кошти міського бюджету у школах та дитячих садках, потрапили діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених родин, а також учні 1-4 класів.
Крім того, виконавчий комітет переглянув вартість дитячого харчування у дошкільних та загальноосвітніх закладах. За словами начальника управління освіти Володимира Купріяненка, востаннє ціни на сніданки та обіди у школах і дитсадках переглядалися у 2011 році. "Щоб дотримуватися фізіологічних норм харчування, необхідно переглянути вартість", - пояснив посадовець. Підвищення відбудеться у межах 25-30%.
З 1 лютого вартість сніданків у школах для учнів 1-4 класів становитиме 6 грн. з бюджету плюс батьківська доплата 3 грн., обіду для школярів у групі продовженого дня – 9 грн. У дошкільних навчальних закладах у ясельних групах вартість харчування на день складатиме 14 грн., у садових групах – 15 грн., а в групах із цілодобовим перебуванням – 18,75 грн. Згідно з рішенням виконкому, вартість харчування дітей на час оздоровчої кампанії збільшуватиметься на 10%.
За інформацією заступника міського голови – начальника управління фінансів міської ради Віктора Бистрова, у проекті міського бюджету на 2015 рік, що має розглядатися на сесії міськради 30 січня, на харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх закладах передбачено 18,9 млн. грн., що на 3% більше рівня 2014 року. Для забезпечення внесених змін у вартості харчування школярів і дошкільнят місто має додатково спрямувати ще 9,7 млн. грн. Саме така сума коштів має надійти до міської скарбниці цього року від оподаткування комерційної нерухомості, у разі схвалення цього податку на сесії міськради.
Міський голова Олександр Соколов підкреслив, що місто має дотримуватися досягнутих стандартів шкільного харчування. "Ми повинні бути одностайними щодо здоров'я дітей. Це питання пріоритетів", - наголосив він.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1033 | Теги: школи, харчування, школярі, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar