07:13 Захисники Чернігова: «Морячок» упевнений, що Україна переможе, а ворог згине | |
![]() Першочергове, що зробив, коли почалося вторгнення рф, - заспокоїв родину, аби не нервували та відпустили на війну. «Ворог прийшов на нашу землю. Вони нам не браття, вони – кляті москалі», - говорить «Морячок». У складі своєї роти брав участь у боях в Количівці під Черніговом, де зупиняли ворожу колону, спільно з танкістами та іншими оборонцями підбивали та спалювали техніку російських загарбників. «Танк зупинили. А танкіст наш його просто добив в хлам прямою наводкою. БТР зупинили. Вони повискакували. І у нас був бій, ми стріляли, вони стріляли, гранати кидали в нас... Потім наша арта почала працювати, і вони притихли», - згадує військовий. Каже, спочатку був страх, потім - адреналін, а коли чуєш команду і відкриваєш вогонь, страх зникає. Воїн упевнений, що Україна переможе, а ворог згине! Оперативне командування "Північ" | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |