реклама партнерів:
Головна » 2022 » Травень » 20 » Захисники Чернігова: «Морячок» упевнений, що Україна переможе, а ворог згине
07:13
Захисники Чернігова: «Морячок» упевнений, що Україна переможе, а ворог згине
Захисники Чернігова: «Морячок» упевнений, що Україна переможе, а ворог згине У 90-х роках на початку формування сучасної незалежної Української держави він служив у Військово-морських силах ЗС України на фрегаті «Гетьман Сагайдачний». Тому й позивний дали «Морячок». Потім понад 20 років віддав службі в охоронній структурі. А сьогодні чоловік охороняє ту саму незалежність України у складі сил оборони Чернігівщини.
Першочергове, що зробив, коли почалося вторгнення рф, - заспокоїв родину, аби не нервували та відпустили на війну. «Ворог прийшов на нашу землю. Вони нам не браття, вони – кляті москалі», - говорить «Морячок».
У складі своєї роти брав участь у боях в Количівці під Черніговом, де зупиняли ворожу колону, спільно з танкістами та іншими оборонцями підбивали та спалювали техніку російських загарбників.
«Танк зупинили. А танкіст наш його просто добив в хлам прямою наводкою. БТР зупинили. Вони повискакували. І у нас був бій, ми стріляли, вони стріляли, гранати кидали в нас... Потім наша арта почала працювати, і вони притихли», - згадує військовий. Каже, спочатку був страх, потім - адреналін, а коли чуєш команду і відкриваєш вогонь, страх зникає.
Воїн упевнений, що Україна переможе, а ворог згине!

Оперативне командування "Північ"Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1161 | Теги: російсько-українська війна, морячок, захисники Чернігова | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar