12:09 Завдання українців у час інформаційної війни | |
![]() Навчання щодо виявлення та запобігання маніпуляціям громадською думкою пройшло у рамках проекту «Медійний поступ» 28 серпня. Про види маніпуляції громадською думкою та шляхи її реалізації розповів начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Валерій Сорокін. Інформаційний матеріал він проілюстрував прикладами, зокрема, з медійного середовища Чернігівщини. Спікер нагадав і про ресурси, де розміщують правдиві матеріали-відповіді. Як доводить практика, більшість українців, особливо жителі сільської місцевості, довіряють повідомленням, що чують з екрану телевізора. Однак, на жаль, в Україні вітчизняний телесигнал не скрізь якісний, а подекуди і відсутній зовсім. Натомість транслюються білоруські та російські програми. Про проблему зони покриття українського телесигналу на теренах прикордонної Чернігівської області та шляхи її вирішення розповідав директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрій Подорван. — Чернігівська ОДА актуалізувала питання інформаційної безпеки перед столичною владою, звернувшись до Уряду, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, Держкомтелерадіо, Концерну РРТ. Зокрема, необхідне встановлення потужнішої апаратури для передачі аналогового та цифрового телесигналу, надання концерну РРТ ліцензії провайдера цифрової телемережі й подальше розгортання ним мережі мовлення, в тому числі – і у проблемних частинах Чернігівської області, — зазначив Андрій Подорван. Говорили медійники з представниками Департаменту також і про особливості співпраці та взаємодії засобів масової інформації з органами влади. Проект «Медійний поступ» реалізовує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації спільно з громадськими організаціями «Асоціація регіональних ЗМІ» та «Разом до громадянського суспільства» за підтримки компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна». Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації ![]() | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |