реклама партнерів:
Головна » 2017 » August » 1 » 100 робочих місць для чернігівців!
19:58
100 робочих місць для чернігівців!
100 робочих місць для чернігівців! Давайте розпочнемо із загальної інформації. Що таке MAFIA?

Сьогодні MAFIA – мережа ресторанів японської та італійської кухні, що найбільш динамічно розвивається в Україні. Бренд MAFIA вже завоював популярність в таких містах: Київ, Харків, Дніпро, Маріуполь, Вінниця, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Лубни. Тепер і Чернігів.

Чому родина MAFIA вирішила відкривати ресторан саме в Чернігові?

Насправді, відповідь лежить на поверхні. Давайте разом подумаємо: Чернігів – місто, що активно розвивається, де урбанізація ідеально злилася з історичною частиною міста. Тут живуть люди, які цінують свій час та потребують якості, хорошої кухні та гідного сервісу. Чернігів давно просив відкрити наші заклади – і ось ми тут, готові радувати та дарувати натхнення жителям.

Добре, з причинами вибору Чернігова розібралися, але чому була обрана саме ця локація (ред. ТРЦ МЕГАЦЕНТР)?

Не можу сказати, що рішення по локації було прийнято швидко, воно було дуже зваженим. Ми розглядали та аналізували декілька майданчиків, але тут, знову ж таки, відіграла роль культурно-історичного центру та територіальне розміщення. Ми хочемо бути там, де зможемо і будемо радувати максимальну кількість гостей.

Що було на тому місці, де буде ресторан?

Досконало нам це невідомо, тут були вільні майданчики ТРЦ МЕГАЦЕНТРа, які ми і орендували.

Що із себе уявляє ресторан, чим він буде радувати чернігівців?

Це не просто ресторан в стандартному розумінні, це багатофункціональний комплекс,у який входить: двоповерхове карооке з кращим у місті звуком; веранда із затишним двостороннім каміном; десертна зона, де можна порадувати себе солодощами та ароматною кавою, а також яскрава дитяча кімната.
Тобто формати прийдуть до смаку будь-якого гостя, будь то сімейна пара з дітьми або голосна компанія, яка хоче позмагатися в карооке-батлі до самого ранку.

Яку площу займатиме новий ресторан?

Як вже казали трохи раніше, це комплекс, що складається з тематичних зон. Наприклад, веранда більше 100 кв. м, а таких зон у нас декілька.

Коли почались роботи і коли вони завершаться?

Що стосовно початку робіт, тут необхідно чітко виокремлювати дату старту будівництва ресторану та підготовчу частину: аналіз, проектування и т.д. Наприклад, концепція, з’явилася ще, приблизно, рік тому, після чого був період уточнень і вже після наступила активна фаза будівництва, що розпочалась в травні 2017 і, згідно планів, повинна завершитися вже у вересні.
До речі, це повністю унікальна MAFIA за своїм інтер’єром, масштабом та дизайнерським підходом. На даний момент є лише один аналог ресторану в м. Києві. І це ми ще не згадували єдину в Чернігові восьмитонну піч на дровах, на якій будуть проводитися сімейні майстер-класи.

Скільки робочих місць це створить? Це чернігівці чи команда з інших міст?

У нас є своя філософія в цьому питанні: весь персонал (як лінійний, так і менеджмент) ми підбираємо в Чернігові, бо жоден менеджер з іншого міста не зможе «зрозуміти» Чернігів так, як це зробить місцевий житель. Ми хочемо, щоб у місті було більше робочих місць для нашої молоді, тому більше 100 чернігівців поповнять родину MAFIA.

Чого б Ви хотіли побажати чернігівцям?

Друзі, ми завжди раді бачити вас у родині ресторанів MAFIA. У нашому ресторані ви завжди зможете відчути себе частиною цієї родини, насолодитися атмосферою затишку та доброзичливості та, звичайно, поласувати стравами, приготованими нашими кухарями.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 859 | Теги: ресторан MAFIA, ТРЦ МЕГАЦЕНТР, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar