Таке рішення прийняли сьогодні, 4 жовтня, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.... ... Читати далі »
Триває розслідування за статтею «виготовлення, поширення комуністичної і нацистської символіки та пропаганда цих тоталітарних режимів»... ... Читати далі »
Уряд пропонує спростити процедури затвердження перспективних планів формування територій громад регіонів, виключивши необхідність схвалення цих документів обласними радами.... ... Читати далі »
Касаційний цивільний суд Верховного Суду 15 липня, розглянувши справу №235/499/17, постановив: надавачі послуг зобов’язані проводити повірку лічильників за власний кошт. Тому що кошти на повірку вже закладені в чинному тарифі. Це означає, що усі споживачі мають право вимагати провести повірку лічильників коштом надавачів послуг.... ... Читати далі »
На Чернігівщині на початок 2019 року проживали 195 тис. осіб у віці 65 років і старше, або кожен п’ятий житель області (в Україні – 7 млн, або 17%).... ... Читати далі »
Ряд патріотичних громадських організацій, спілок та активістів направили на розгляд Ніжинського виконавчого комітету лист про перейменування вулиць.... ... Читати далі »
Станом на 23 вересня в області нараховується 8 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників природного газу. Вони мають забезпечувати теплом взимку понад 78 тис домогосподарств та більше 1 тис непобутових споживачів, серед яких є школи, дитсадки та ін. Згідно законодавства, АТ «Чернігівгаз» не має права здійснювати доставку... ... Читати далі »
Сьогодні, 26 вересня, на засіданні 45-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання секретарем Чернігівської міської ради обрали Наталію Хольченкову... ... Читати далі »