реклама партнерів:
Головна » 2020 » Лютий » 14 » Сніжана Божок – лауреат Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди
12:58
Сніжана Божок – лауреат Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди
Сніжана Божок – лауреат Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди Талановита журналістка нашої обласної газети «Чернігівщина: новини і оголошення» Сніжана Божок вже має визнання та любов багатьох читачів. Особливу популярність та відгуки людей викликають її чудові, проникливі нариси, написані цікаво і чуйно. Вони – настільки добрі, сонячні та душевні, що читаються буквально на одному подиху.

Тато, який самотужки прекрасно виховує двох дітей; простий сільський дідусь, котрий вражає своєю щирістю, працелюбністю і життєвою мудрістю; мужня, героїчна жінка, яка пережила війну, однак, попри всі випробовування долі вистояла, живе та самовіддано трудиться на благо рідної України, – все це справді непересічні особистості, подвижники, про яких ми дізналися саме з матеріалів Сніжани. А вона ж не лише проникливий публіцист, а й глибока, оригінальна письменниця, тож її оповідання і новели теж отримали визнання і професійних літераторів, й широкого читацького загалу.

А зараз маємо приємну новину, адже наша колега Сніжана Божок стала лауреатом престижної нагороди – Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за значну творчу діяльність. Цю почесну відзнаку, котра вручається з 2005 року, отримали Герої України Юрій Мушкетик й Іван Дзюба, Шевченківські лауреати Микола Жулинський, Валерій Шевчук, Михайлина Коцюбинська, геніальний поет Василь Барка, всесвітньо відомий польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі та інші видатні письменники, науковці і журналісти з України й багатьох держав світу. Нині нагородою імені Григорія Сковороди опікується Міжнародна літературно-мистецька Академія України, яка об’єднує творчих людей і вчених з 55 країн. А міжнародне журі очолює Шевченківський лауреат, Почесний громадянин Луцька і Волині, знаний письменник та науковець Василь Слапчук.
Щиро вітаємо Сніжану з високим визнанням, зичимо їй нових вершин. Залишайтеся такою ж чарівною, цікавою та людяною!

Сергій Дзюба,
редактор газети «Чернігівщина: новини і оголошення»
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 451 | Теги: премія, премія Сковороди, божок, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar