реклама партнерів:
Головна » 2009 » Лютий » 13 » Чернігівське підприємство "Колос" спіймалося на "гачок" КРУ...
17:56
Чернігівське підприємство "Колос" спіймалося на "гачок" КРУ...
Чернігівське підприємство Суд задовольнив позов Чернігівської обласної бібліотеки ім. Короленка до ПП “Колос”.
Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов обласної бібліотеки ім. Короленка до приватного підприємства “Колос” щодо стягнення незаконно отриманих коштів загального фонду обласного бюджету, з якого фінансувались роботи з капітального ремонту бібліотеки.
На факт завищення вартості згаданих робіт натрапили спеціалісти контрольно-ревізійного управління в Чернігівській області в ході ревізії фінансово-господарської діяльності бібліотеки за 2004 – 2008 рр.
Провівши зустрічну звірку правильності складання актів та взаєморозрахунків за виконані роботи з ПП “Колос”, ревізори встановили цілу низку грубих порушень.
Зокрема, при складанні актів виконаних робіт підрядник чомусь не застосував відповідних знижувальних коефіцієнтів при розрахунках загальновиробничих витрат (хоча про них знає будь-який грамотний фахівець-будівельник(!). В результаті підприємство незаконно отримало 7,5 тисячі гривень.
В іншому випадку, придбавши шпаклівку за фактичною середньою ціною 1,49 грн. за 1 кг, підрядник в акті виконаних робіт вказав ціну 7,51 грн., (тобто перевищив її в 5 разів!). Таким чином, ПП “нагріло” бібліотеку ще на 11,4 тис. грн.
“Але найбільше вразила ревізорів операція “Очищення дверних блоків від олійної фарби методом випалу паяльною лампою”. Якщо вірити акту виконаних робіт, то на очищення від старої фарби дверей площею 32,3 кв. м знадобилось аж 227 літрів (!) бензину марок АИ-98, АИ-95, Екстра та АИ-93) на суму 710 грн. У дійсності ж бензин для згаданих робіт не використовувався взагалі, а гроші пішли прямісінько до кишені підрядника, – розповіла начальник відділу контролю у сфері освіти і культури КРУ Алла МАКСАК.
Таким чином, приватне підприємство “наварило” на капітальному ремонті державного закладу культури майже 20 тисяч гривень.
Тепер, за рішенням суду, ПП “Колос” має відшкодувати обласному бюджету нанесені збитки в повному обсязі, а бібліотеці – понесені судові витрати.

Джерело: Прес-служба КРУ в Чернігівській областіКатегорія: Кримінал | Переглядів: 1079 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar