реклама партнерів:
Головна » 2009 » Лютий » 16 » У Чернігові пройдуть змагання Всеукраїнського дитячого спортивного руху «Біола – Ігри Чемпіонів»
08:20
У Чернігові пройдуть змагання Всеукраїнського дитячого спортивного руху «Біола – Ігри Чемпіонів»
У Чернігові пройдуть змагання Всеукраїнського дитячого спортивного руху «Біола – Ігри Чемпіонів» 19 лютого в Чернигові, вже втретє, під девізом «Будь першим!», відбудуться змагання відбірного туру Всеукраїнського шкільного руху «Біола – Ігри Чемпіонів».
Відбірний етап проходитиме у Палаці Спорту за адресою: пр. Перемоги, 143-А, початок о 12.00. Організатор та ідейний натхненник проекту – ТМ «Біола».
В проекті «Біола – Ігри Чемпіонів» планують взяти участь школярі майже 18 тис. українських шкіл. Відбірні тури пройдуть в 22 обласних центрах України. Оргкомітет підготував видовищну спортивну програму для дітей-учасників та глядачів. Усі, хто бажав, мали змогу стати учасниками найяскравішого шкільного дійства. Для цього потрібно було сформувати шкільну команду, яка складається з 7 учнів різних класів однієї школи (дівчатка – 5,7,9 класів, хлопчики – 5,6,8,10 класів) і просто подати заявку на участь у відбірному турі.
Змагання вже відбулися у Харкові, Луганську, Красно армійську, Дніпропетровську та Черкасах. В Чернігові учсть у змаганні братимуть більше, ніж 20 команд Чернігова та Чернігівської області.
Команди-переможці відбірних турів зустрінуться в МДЦ «Артек», щоб визначити чемпіона Всеукраїнських дитячих спортивних змагань «Біола – Ігри Чемпіонів» 2009 року.

Національний шкільний рух проходить під патронатом Президента України. Організаторами спортивних змагань "Біола - Ігри Чемпіонів" виступають ТМ «Біола», Асоціація атлетів "Клуб "Біола"", Міністерство сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", обласні та міські управління, за підтримки Національного Олімпійського комітету України.Категорія: СПОРТ | Переглядів: 1321 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar