реклама партнерів:
Головна » 2009 » Лютий » 21 » Всеукраїнський марафон здоров’я в Чернігові за підтримки Президента України Віктора Ющенка
20:29
Всеукраїнський марафон здоров’я в Чернігові за підтримки Президента України Віктора Ющенка
Всеукраїнський марафон здоров’я в Чернігові за підтримки Президента України Віктора Ющенка 16 лютого в Чернігові пройшов перший тур благодійного Всеукраїнського марафону здоров’я Ольги Богомолець, за підтримки Президента України Віктора Ющенка.
Протягом двох тижнів у дитячих будинках і школах-інтернатах Чернігівської області відбувалися попередні огляди дітей. Вони проводились на основі інформаційного листа та критеріїв відбору дітей, розроблених спеціалістами-медиками київського інституту дерматології та косметології. За результатами цих досліджнь близько 60-ти дітей-сиріт і дітей з малозабезпечених сімей були додаткового оглянуті професором Ольгою Богомолець.
Огляд було проведено на базі Чернігівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату за допомогою єдиного в Україні приладу - епілюмінісцентного дерматоскопу для ранньої діагностики онкологічних захворювань шкіри.
Під час прес-конференції, яка відбулася в облдержадміністрації, Ольга Вадимівна повідомила, що діти з ознаками онкологічних захворювань шкіри будуть направлені на обстеження в інститут дерматології та косметології (Київ) і, за необхідністю, безкоштовно прооперовані.
Цього ж дня в Обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програмона відбувся благодійний концерт „Янголе мій” Ольги Богомолець.

Довідково: злоякісні пухлини шкіри посідають в Україні друге місце в структурі онкологічних захворювань. Найбільш небезпечне серед них - меланома. В нашій країні смертність від меланоми складає майже 95% (за 5 років). Така висока смертність пов’язана не з відсутністю методів лікування, а із несвоєчасною діагностикою, навіть досвідченому лікарю інколи складно визначити початкову стадію злоякісного переродження родимки, тим не менш сьогодні новітнє досягнення в дерматології - метод комп’ютерної епілюмінесцентної дерматоскопії - дозволяє спеціалістам виявити родимку, яка перероджується, на ранній стадії.

Джерело: обласна держадміністрація.Категорія: Медицина | Переглядів: 1177 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar