У Чернігові триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) за фактом викрадення з території колишнього комунального підприємства фрагментів пам’ятника Леніну... ... Читати далі »
Борзнянський РВ УМВС України в Чернігівській області встановлюється місцезнаходження безвісти зниклого Шеляг Сергій Іванович 27.10.1961 року народження, житель м. Борзна вул. Куйбишева, 88, кв.5.... ... Читати далі »
Вранці 26 лютого в центрі Чернігова неподалік супермаркету була виявлена безхазяйна спортивна сумка з невідомим вмістом. Прибула на місце пригоди вибухотехнічна служба знешкодила її шляхом підриву «гідродинамічною» гарматою.... ... Читати далі »
23 лютого, всі чернігівці були шоковані ситуацією, що сталася у приміщенні обласної ради. За наслідками подій команда «Люстраційного бюлетеня» провела власне розслідування обставин, що склалися.... ... Читати далі »
Правоохоронці провели профілактичні бесіди з мітингувальниками та попередили про неприпустимість провокативних дій з боку організаторів, які в облраді вимагали прискорити розслідування справи про розгін чернігівського Євромайдану...... ... Читати далі »
Співробітники Бобровицького райвідділу спільно з колегами з УМВС в Чернігівській області затримали негідника, який позбавив життя 78-річну бабусю, обікрав її помешкання та ще дві сусідні дачі...... ... Читати далі »
Прокуратурою м. Чернігова забезпечується процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом організації групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку, організації виїзду громадян з міста Чернігова до м. Києва в період з листопада по грудень 2013 року для участі в «Антимайдані».... ... Читати далі »
Прокуратурою в рамках зареєстрованого кримінального провадження перевіряється причетність посадових осіб Прилуцької міської ради до фактів розтрати коштів за посередництва комунального підприємства «Прилукижитлобуд».... ... Читати далі »
В Україні з кожним роком зростає кількість постраждалих людей від вибухонебезпечних предметів. Так, якщо у 2013 році таких було 30 осіб, з яких 2 дітей, то вже у 2014 - 36 осіб, з яких 9 дітей. Досвід показує, що частіш за все причиною лиха є нехтування людьми правилами безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами.... ... Читати далі »
У Бахмачі Чернігівської області міліціонери затримали трійцю хлопців, які з 2013 року скоїли близько десятка крадіжок бензину з автівок місцевих мешканців...... ... Читати далі »