17:39 Директор комунального підприємства оплачував роботу «мертвих душ» | |
![]() Встановлено, що директор, достовірно знаючи, що призначена ним працівниця на роботу не ходить і свої посадові обов'язки не виконує, зловживаючи своїм службовим становищем задля отримання нею матеріальної вигоди, не тільки підписав документи для виплати їй заробітної плати, а й видав накази про її преміювання. Незаконні дії керівника комунального підприємства є небезпечними для суспільства і з огляду на те, що цей злочин відноситься до категорії корупційних. Кримінальний кодекс України передбачає за нього покарання аж до позбавлення волі на строк до п’яти років. За інформацією прокуратури Городнянського району | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |