реклама партнерів:
Головна » 2017 » August » 1 » Атрошенко: «Доки перевізники не виконають всі пункти Меморандуму, 4,50 не буде»
13:05
Атрошенко: «Доки перевізники не виконають всі пункти Меморандуму, 4,50 не буде»
Атрошенко: «Доки перевізники не виконають всі пункти Меморандуму, 4,50 не буде» Сьогодні під час розширеної наради у Чернігівській міській раді міський голова Владислав Атрошенко вкотре порушив питання щодо роботи системи GPS-контролю та виконання Меморандуму, підписаному між перевізниками та владою міста у березні поточного року.
Про це кореспондента "Чернігівського формату" інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

- Доки всі пункти Меморандуму не будуть виконані бездоганно, на 100 %, міська влада не підтвердить ціну за проїзд у 4.50, як це передбачали перевізники міста, - сказав міський голова.

Зокрема, є зауваження щодо роботи системи GPS-контролю за рухом громадського транспорту. При обговоренні цього питання було зазначено, що чернігівці вже користуються цією системою й, навіть, через мобільні телефони, але не завжди всі машрутки система показує.

Як пояснив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Юрій Горбань, минулого тижня виробник компанія «DOZOR» замінив всі несправні 87 трекерів на нові. Проте, система запрограмована на конкретний маршрут, і якщо автобус протягом дня кілька разів змінює маршрут, то відбувається збій системи, і вона не бачить цей автобус. Втім, ця проблема існує лише на великих транспортних підприємствах, де автобуси використовують на різних маршрутах.

Владислав Атрошенко дав доручення управлінню транспорту та зв’язку допрацювати це питання та чітко проаналізувати угоду, підписану з фірмою «DOZOR». «Якщо є якісь недоречності або програмні недопрацювання, тож потрібно зробити необхідний додаток до цієї угоди. Ми повинні отримати працюючу систему. Ця система має працювати на чернігівців, а управління з її допомогою контролювати дотримання графіку руху громадського транспорту», - підкреслив міський голова.

Крім того, міський голова звернув увагу на обов’язкове дотримання пункту угоди стосовно єдиного одягу водіїв міського громадського транспорту. На його переконання одяг водіїв показує ставлення їх та перевізників до пасажирів і також формує зовнішнє сприйняття міста, його обличчя, що є дуже важливим.
- Всі підписані документи повинні виконуватись, адже мета встановлення системи GPS-контролю у Чернігові – забезпечити належне транспортне перевезення громадян та встановити недобросовісних перевізників, - пояснив міський голова.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 681 | Теги: 4.50 грн, перевізники, маршрутки | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar