08:07 Браконьєр поблизу Макошине вчинив опір патрулю | |
![]() За інформацією рибоохоронного патруля, порушник виловив 8 кг. Збитки, завдані рибному господарству, складають 15 453 грн. Під час затримання правопорушником було вчинено опір, на місце події виїхала слідчо-оперативна група Менського відділу поліції. Складений протокол про адміністративне правопорушення направлено до Менського районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності. Чернігівський рибоохоронний патруль просить повідомляти про факти порушень правил рибальства на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію 0-800-50-52-50 або на телефони «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля: 099-112-13-44 та (0462) 937-557. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |