реклама партнерів:
Головна » 2020 » Січень » 9 » Чернігів має шанс утеплити сто житлових будинків
19:59
Чернігів має шанс утеплити сто житлових будинків
Чернігів має шанс утеплити сто житлових будинків Зробити все необхідне, щоби Чернігів увійшов до тих десяти українських міст, де впроваджуватиметься пілотний проєкт з утеплення ста житлових будинків, - таке завдання підлеглим поставив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради 8 січня.

Цей пілотний проєкт частково фінансуватиметься відповідною державною програмою з енергоефективності у житловому фонді, результатом якої має стати поліпшення житлового фонду, економія енергоресурсів і витрат на комунальні послуги, а також створення додаткових робочих місць.

- Місто має такі амбітні плани: нам потрібно першими в Україні це зробити. Чернігів першим утеплить 100 будинків по цій урядовій програмі, - таку я ставлю задачу. Для цього вже зараз потрібно починати проводити термоаудит будинків, а після затвердження джерел фінансування відповідно до законодавства оголошувати торги. Також паралельно потрібно пришвидшити підписання відповідного меморандуму й відпрацювати кредитну угоду з одним із державних банків, - доручив Владислав Атрошенко.

Зокрема, фінансовому управлінню міської ради доручено вивчити відповідну державну програму, щоби вже у січні на черговій сесії міської ради затвердити відповідне фінансування та оголошувати тендер щодо конкурсу на отримання кредиту.

За словами міського голови, планується, що втіленням цього проєкту в Чернігові займатиметься КП «Новозаводське». Він також зауважив, що до п’ятниці відповідні структурні підрозділи розроблять план заходів із впровадження потрібних процедур. Зокрема, необхідно визначитися і з термінами, кількістю бригад, які будуть виконувати ремонтні роботи.

- Якщо орієнтовно взяти дев’ятиповерховий будинок на два під’їзди, то виходить, що відповідні роботи виконуватимуться протягом півтора місяця і для цього необхідно буде залучити 50 ремонтних бригад, у яких буде по 5-6 працівників, - зазначив Владислав Атрошенко.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 425 | Теги: Владислав Атрошенко, утеплення будинків, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar