реклама партнерів:
Головна » 2015 » Лютий » 17 » Чернігівцям про оподаткування пенсій
18:08
Чернігівцям про оподаткування пенсій
Чернігівцям про оподаткування пенсій З 1 січня 2015 року пенсії в розмірі, що перевищує трикратну мінімальну заробітну плату (3654 грн.), будуть оподатковуватися за ставкою 15% у частині перевищення зазначеної суми.
Якщо ж сума пенсії в календарному місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної зарплати, тобто понад 12180 грн., то сплачувати податок до бюджету необхідно за ставкою 20%.
Крім того, пенсійні виплати, які перевищують 3654 грн., оподатковуються також і військовим збором.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року знижений поріг для оподаткування пенсій із 10 тисяч гривень до 3 мінімальних зарплат (у розрахунку на місяць) встановлених на 1 січня звітного податкового року. Розмір мінімальної заробітної плати для працездатних осіб на поточний рік встановлено у розмірі 1 218 грн. на місяць.
Таким чином, розмір пенсії до виплати в лютому для осіб, які отримують пенсію понад 3654 грн., визначатиметься з урахуванням суми утримання податку за січень і лютий поточного року.
Із прикладами розрахунків можна ознайомитися на офіційному Веб-порталі Чернігівської міської ради в рубриці «Новини колег», підрозділ «ДПІ інформує».

За інформацією ДПІ у м. ЧерніговіКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 908 | Теги: зарплата, Чернігів, пенсії | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar