реклама партнерів:
Головна » 2023 » Травень » 30 » Чернігівщину відвідав міністр освіти Оксен Лісовий
21:13
Чернігівщину відвідав міністр освіти Оксен Лісовий
Чернігівщину відвідав міністр освіти Оксен Лісовий Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.
Побачив урядовець як вщент зруйновані установи, так і ті, що активно відновлюються, зокрема за державний кошт і завдяки підтримці донорів. Відвідав школу, яка вже ніколи не прийматиме учнів, бо в березні минулого року стала катівнею для цілого села Ягідне.
«Побачити на власні очі укриття (в різному стані) - одна з цілей цієї поїздки. Коли ми говоримо про повернення до очного навчання, ми завжди повинні враховувати безпековий аспект. Це пріоритет №1, - зазначив Міністр. - Друге завдання, яке ставив перед собою, поспілкуватися з педагогами та дітьми на місцях й почути від них напряму про болі й виклики, які стоять зараз перед ними. Один з фокусів уваги — робота психологічної служби».
Загалом у кожному закладі склався відвертий діалог.
«Чернігівщина особлива: тут дуже розгалужена мережа освітніх закладів, чималі маршрути для шкільних автобусів, низька щільність населення і, до всього, – кордон з країною-агресоркою. Важливо врахувати все це при прийнятті рішень на державному рівні. Адже наші діти, де б вони не мешкали повинні отримувати якісну освіту у безпечному просторі», - підсумував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1782 | Теги: Чернігівщина, Оксен Лісовий, освіта | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar