реклама партнерів:
Головна » 2015 » Лютий » 12 » Чернігівські музиканти заграли пісні Скрябіна
20:26
Чернігівські музиканти заграли пісні Скрябіна
Чернігівські музиканти заграли пісні Скрябіна Андрій Кузьменко, Кузьма, Скрябін… Досі не віриться, що його більше немає. Досі не віриться, що більше ніколи не почуємо його саркастичних коломийок, влучних жартів, душевних пісень. Він умів простими словами доторкнутися до душі. Тепер же він живе лише у своїх піснях. У Чернігові місцеві музиканти, аби вшанувати пам’ять Андрія Кузьменка, влаштували прощальний концерт, повідомляє Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія.
Кожен колектив виконував свої улюблені пісні з його репертуару, публіка активно підспівувала. Більшість музикантів були знайомі з Кузьмою особисто, кажуть в один голос, це була надлюдина.
Кузьму пам’ятатимемо не лише як колоритного рок-музиканта, а ще й як справжнього патріота. Він не любив розповідати про благодійність, він просто допомагав. Останні з його пісень були присвячені Україні, АТО та мужнім хлопцям, що воюють на сході, адже його, як справжнього українця, не могла не хвилювати доля рідної країни.
Немає жодного сумніву, його пісні житимуть вічно, він сам буде жити вічно… у наших серцях.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1223 | Теги: Андрій Кузьменко, Чернігів, Скрябін, музика | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar