19:36 Чернігівські рухівці говорили про минуле і планували майбутнє | |
![]() У Чернігові українські патріоти створили крайову організацію Руху 9 липня 1989 року, тобто одними з перших в Україні. Рухівці Надія Галковська та Сергій Черняков розповіли про культорологічні походи «Дзвін-90» та «Козацькими шляхами», які були організовані осередками «Просвіти» та НРУ на Чернігівщині. Сергій Соломаха зазначив, що у 2020 році буде 30 років походу «Дзвін-90», тож варто видати книгу на основі документів та спогадів, яка сприятиме патріотичному вихованню молоді. На зборах також йшлося про увічнення пам’яті Героя України Левка Лук’яненка та першого голови чернігівського НРУ Валерія Сарани. Як відомо, 23 серпня у Седневі встановлена меморіальна дошка Левку Григоровичу, а 21 вересня – у Чернігові. Відповідно рішення сесії міськради 29 серпня Валерію Сарані присвоєно звання «Почесний громадянин міста Чернігова». У рамках підготовки до звітно-виборної конференції обласної організації Руху обрано делегатів на Чернігівську міську партконференцію, яка відбудеться 29 вересня. Прес-служба Чернігівської міської організації НРУ. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |