реклама партнерів:
Головна » 2015 » Лютий » 10 » Чернігівські школярі змагалися у вправності з пішохідного туризму
17:40
Чернігівські школярі змагалися у вправності з пішохідного туризму
Чернігівські школярі змагалися у вправності з пішохідного туризму 6-7 лютого в Чернігові у міському Центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю відбулась відкрита Першість Центру з пішохідного туризму, конкурс «В’язання вузлів» та прикладних навичок, серед учнів ЗНЗ міста Чернігова та гуртківців Центру, присвячена 70-тій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, інформує Центр ТОВРДМ.
Змагання проводились по чотирьох вікових групах А, Б, С1 і С2 на двох дистанціях:
Група А – учні ЗНЗ міста;
Група Б – (3 – 4 клас) команди гуртківців Центру;
Група С1 – (5 – 6 клас) команди гуртківців Центру;
Група С2 – (7 – 11 клас) команди гуртківців Центру.

В групі А взяли участь 25 команд, 75 учасників; в групі Б –3 команди, 8 учасників; у групі C1 - змагалися 8 команд, 25 учасників; в групі С2 були представлені 12 команд, 34 учасники.
Загалом у Першості продемонстрували свої навички і вміння 49 команд (142 учасники).
На підставі підсумкових документів Головної суддівської колегії Грамотами Центру ТОВРДМ нагороджені команди переможців і призери:
Група – А команди ЗНЗ міста (командний залік)
І місце – команда «ЗНЗ № 28» (Шкарпета С.П.);
ІІ місце – команда «ЗНЗ № 29» (Луганцев Д.І.);
ІІІ місце – команда «ЗНЗ № 14» (Ніколаєнко Д.М.).

Група – А в особистому заліку
І місце – Катерина Чубун, «ЗНЗ № 28» (Шкарпета С.П.);
ІІ місце – Олексій Сенакін, «ЗНЗ № 28» (Шкарпета С.П.);
ІІІ місце – Ярослав Лепеха, «ЗНЗ № 4» (Царьова Н.М.).

Командний залік
Група – Б (3 – 4 клас) команди гуртківців Центру
І місце – команда «Компас» (керівник гуртка Ніколаєнко Я.Г.);
ІІ місце – команду «Петля» (керівник гуртка Овсянік І.А.);
ІІІ місце – команду «Діаманти» (керівник гуртка Гладченко Г.Л.).

Особисто – командний залік
Група – Б (3 – 4 клас) команди гуртківців Центру
І місце – Віра Полулях (керівник гуртка Гладченко Г.Л.);
ІІ місце – Михайло Соловйов (керівник гуртка Ніколаєнко Я.Г.);
ІІІ місце – Марина Осадча (керівник гуртка Ніколаєнко Я.Г.).

Командний залік
Група – С1 (5 – 6 клас) команди гуртківців Центру
І місце – команда «Ураган» (керівник гуртка Гладченко Г.Л.);
ІІ місце – команда «The Best» (керівник гуртка Ніколаєнко Д.М.);
ІІІ місце – команда «Алмази» (керівник гуртка Ніколаєнко Я.Г.).

Особисто – командний залік
Група – С1 (5 – 6 клас) команди гуртківців Центру
І місце – Максим Петухов (керівник гуртка Гладченко Г.Л.);
ІІ місце – Дмитро Шпак (керівник гуртка Ніколаєнко Я.Г.);
ІІІ місце – Владислав Деркач (керівник гуртка Ніколаєнко Д.М.).

Командний залік
Група – С2 (7 – 11 клас) команди гуртківців Центру
І місце – команду «Левіс» (керівник гуртка Ніколаєнко Д.М.);
ІІ місце – команду «Ровесник» (керівник гуртка Гой В.В.);
ІІІ місце – команду «Work of art» (керівник гуртка Ніколаєнко Я.Г.).

Особисто – командний залік
Група – С2 (7 – 11 клас) команди гуртківців Центру
І місце – Ярослав Верба (керівник гуртка Гой В.В.);
ІІ місце –Жанна Тупікіна (керівник гуртка Ніколаєнко Д.М.);
ІІІ місце – Катерина Чубун (керівник гуртка Ніколаєнко Д.М.).



Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 742 | Теги: Чернігів, туризм, спорт | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.



Всього коментарів: 0
avatar