реклама партнерів:
Головна » 2017 » Липень » 27 » До 1 серпня на громадському транспорті будуть замінені всі несправні GPS-трекери
10:34
До 1 серпня на громадському транспорті будуть замінені всі несправні GPS-трекери
До 1 серпня на громадському транспорті будуть замінені всі несправні GPS-трекери У Чернігівській міській раді 26 липня відбулася робоча зустріч заступника Чернігівського міського голови Андрія Черненка з представниками фірми ТОВ «Дозор Україна», яка встановлювала GPS-трекери на громадському транспорті міста. У зустрічі взяли участь комерційний директор фірми Андрій Умінський та перевізники Чернігова.

Метою зустрічі було обговорення та вирішення проблеми із встановленими GPS-трекерами, які почали давати збій. Зазначено, що багато нарікань на роботу трекерів надходить до управління транспорту та зв’язку міської ради від перевізників та чернігівців, які користуються мобільним додатком «DozoRCity».

Андрій Умінський повідомив, що їхнє підприємство отримало 2 листи від перевізників Чернігова, в яких були скарги на роботу трекерів і некоректне відображення інформації про рух автотранспорту на веб-порталі http://city.dozor.tech та мобільному додатку. Тож, після їх звернень було вирішено обстежити всі встановлені трекери. За результатами цієї перевірки дійсно виявлений дефект виробництва на 87-ми трекерах.

Перевізники також поскаржилися на те, що автобусні маршрутки під час руху зникали з онлайн-мапи, а потім через деякий час з’являлися. Така некоректна робота системи «Дозор» викликала незадоволення і перевізників, і користувачів громадського транспорту.

Представники фірми ТОВ «Дозор Україна» запевнили міську владу і перевізників, що до 1 серпня всі 87 трекерів будуть замінені на нові. Потім всі трекери постійно знаходитимуться під моніторингом їх спеціалістів, щоб налагодити роботу та оптимізувати систему. Фірма максимально співпрацюватиме з міською владою та перевізниками, аби пристосувати систему «Дозор» до будь-яких особливостей, які будуть виникати в подальшій роботі.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиПереглядів: 532 | Теги: GPS-трекери, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar