реклама партнерів:
Головна » 2015 » Вересень » 8 » Голова "Просвіти" звернувся до голови ОДА з проханням провести службове розслідування
20:03
Голова "Просвіти" звернувся до голови ОДА з проханням провести службове розслідування
Голова Голові Чернігівської обласної державної адміністрації Валерію КУЛІЧУ

Шановний пане голово!
Як зрозуміло з офіційної інформації Щорської районної ради, на її сесії було дружно і одностайно, у стилі комуністичних часів, проголосовано звернення за виключення міста Щорс з переліку міст, назви яких підлягають декомунізації. Депутати райради, що так і лишаються в душі комуністами та регіоналами, таким чином одностайно висловилися за героя російсько- більшовицької окупації України, прообраза сучасних сепаратистів гіві, моторол, плотницьких, стрєлкових тощо. Фактично цим голосуванням вони дали сигнал російському окупанту: приходь, ми чекаємо з хлібом- сіллю!

Як повідомляє офіційний сайт Щорської райради, на сесію були запрошені голова райдержадміністрації Павло Мірошниченко, перший заступник та заступник голови райдержадміністрації Валерій Радібеда та Володимир Карпенко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій. І всі вони, як слідує з інформації, не тільки не виступили на захист закону України про декомунізацію, на оборону України від російської інформаційної агресії, за історичну правду, але й дружно голосували в унісон з комуністами та регіоналами за збереження російсько- комуністичного хомута.

Тому прошу Вас, як голову обласної виконавчої влади, провести службове розслідування щодо діяльності (чи бездіяльності) керівництва Щорської районної державної адміністрації та вжити невідкладних заходів. Як показали Крим і Донбас, російська окупація починалася з набагато безневинніших голосувань.

Василь ЧЕПУРНИЙ, голова обласного товариства "Просвіта" імені Т.ШевченкаКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 774 | Теги: Валерій Куліч, Василь Чепурний, перейменування, щорс | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar