реклама партнерів:
Головна » 2019 » Вересень » 14 » Грандіозний Фестиваль огірка відбувся у Ніжині
19:19
Грандіозний Фестиваль огірка відбувся у Ніжині
Грандіозний Фестиваль огірка відбувся у Ніжині Унікальний, креативний, смачнючий і яскраво зелений 14 вересня у Ніжині був фестиваль «Його величність НІЖИНСЬКИЙ ОГІРОК»
Повідомляє сайт НЕЖАТИН

На гостини до Пана Огірка завітали гості чи не зі всіх куточків України. Тут їх вітали ніжинські рукодільники, вироби яких дивували своєю ексклюзивністю, неповторністю, оригінальним виглядом та смаком.

Кожний садочок, кожна школа, виш та установа підготовили свої виставки та фотозони. І стільки було виробів на огіркову тематику, що аж очі «розбігались». Весь фестиваль супроводжувала концертна програма підготовлена творчими колективами міста.

Та журналістів сайту «Нежатин» цікавило одне питання: «Чи зберігся ж той брендовий сорт Ніжинського огірка?»

Відповідь нам дав директор Дослідної станції «Маяк», що в селі Крути, Олександр Касян зазначивши: «Є, і відродженням його займалась якраз таки наша дослідна станція. І не лише сортом цього огірка, а й інших. Виводимо й нові види».

Сорт огірків то одна справа, а от їх засолка й консервація – то вже справжнє мистецтво, яке також нам вдалось продегустувати. І треба сказати – ніжинці знаються на цьому і мають свої секрети. Звісно розказують про них всі…

Інтригою фестивалю став результат конкурсу на найдовший вирощений огірок. Переможцем стали ЗОШ №5 та родина Максименко. Їм вдалось виростити огірки довжиною по 43 см. Друге місце у Агротехнічного коледжу, де огірки були довжиною 31 та 34 см. І третє місце у Спеціального авіаційного загону, де виростили 21-сантиметровий огірок.

Обрали на фестивалі Пані Огірчині та Пана Огірка. То було цікаве видовище. Його та інші цікаві моменти з фестивалю пропонуємо переглянути у нашому відео та фоторепортажі.

Марина ВолинецьКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 973 | Теги: фестиваль, огірки, Ніжин | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar