реклама партнерів:
Головна » 2019 » Вересень » 9 » Яку зброю возять волонтери?
17:04
Яку зброю возять волонтери?
Яку зброю возять волонтери? Книга – могутня зброя, писав Василь Сухомлинський. І цією зброєю нині ми воюємо проти «руського міра», каже волонтер Євген Зінич.

Ічнянські волонтери більше ніж півроку безкоштовно поширюють у районі патріотичну літературу. Книжки про козацьку добу, визвольну боротьбу українців у 1918-1921 роках, трагічні сторінки боротьби за незалежність воїнів ОУН-УПА, присвячені подіям на Майдані та війні на Донбасі. Остання тематика особливо нині актуальна.
– Міністерство інформаційної політики втілює проєкт популяризації українських авторів серед мешканців тимчасово окупованих територій та всієї України, – розповідає Євген Зінич. – За державний кошт видаються книжки насамперед патріотичного спрямування. Частина з них видається за участі Інституту національної пам’яті.«Це патрони, якими можна воювати», – каже профільний міністр Юрій Стець. Якби таке міністерство існувало з 1991 року, тоді Крим і Донбас ми не втратили б.

Джерело: Ічнянська газета "Трудова слава"Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1005 | Теги: Євген Зінич, Ічня, книга | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar