реклама партнерів:
Головна » 2018 » Січень » 2 » Керівником апарату Чернігівської ОДА призначено Тетяну Гліб
18:40
Керівником апарату Чернігівської ОДА призначено Тетяну Гліб
Керівником апарату Чернігівської ОДА призначено Тетяну Гліб У Чернігівській ОДА відбулися кадрові зміни: керівником апарату призначено Тетяну Гліб.
Відповідно від цих обов'язків звільнено Наталію Романова, яка відтепер займає посаду заступника голови з гуманітарних питань.

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 06 грудня 2017 року N436-к Гліб Тетяну Леонідівну призначено керівником апарату Чернігівської обласної державної адміністрації.

Гліб Тетяна Леонідівна, народилася 15 вересня 1977 року в селі Павлівка Чернігівського району Чернігівської області.
Освіта – вища: у 1998 році закінчила Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка, спеціальність «вчитель початкових класів»; у 2006 році – Чернігівський державний інститут економіки і управління, спеціальність «спеціаліст з фінансів»

Трудову діяльність розпочала у 1998 році на посаді стенографістки, а згодом секретаря керівника відділу з питань діловодства та контролю секретаріату Чернігівської обласної державної адміністрації. З 2006 року працювала на посаді спеціаліста режимно-секретної роботи, провідного спеціаліста загального відділу апарату обласної державної адміністрації. З 2008 по 2014 рік – помічник заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації. З 2014 року і до призначення на посаду керівника апарату очолювала відділ забезпечення діяльності керівництва апарату Чернігівської обласної державної адміністрації.

За інформацією Чернігівської ОДА
На фото: Тетяна Гліб.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 787 | Теги: Тетяна Гліб, Чернігівська ОДА, кадри | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar