15:17 Хто впізнає чернігівських вандалів на відео | |
![]() Вандали немов не помітили встановлені там камери. Відео опублікувало комунальне підприємство «Муніципальна варта». Заодно просять впізнати вандалів, які пошкодили комунальне майно у підземному переході. Звертайтеся за номером телефону 610-600 або цілодобово – 102. Оскільки камери знімають з таким-сяким звуком, то можна чути й деякі гучно сказані матюки. За інформацією newvv.net/ | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |