реклама партнерів:
Головна » 2019 » Вересень » 28 » Кількість довгожителів, яким виповнилося 100 і більше років, в області понад три сотні
09:39
Кількість довгожителів, яким виповнилося 100 і більше років, в області понад три сотні
Кількість довгожителів, яким виповнилося 100 і більше років, в області понад три сотні На Чернігівщині на початок 2019 року проживали 195 тис. осіб у віці 65 років і старше, або кожен п’ятий житель області (в Україні – 7 млн, або 17%).
Серед них жінок удвічі більше, ніж чоловіків. У сільській місцевості кожному четвертому виповнилося 65 років і більше, а в міських поселеннях – кожному шостому.
Найчисельнішою є вікова група 65–69 років (32%).

Найбільша частка жителів поважного віку проживає в Ніжинському районі (27%), а найменша – у містах Чернігів,Ніжин та Н.-Сіверський (по 16%).
Кількість довгожителів, яким виповнилося 100 і більше років, в області перевищує три сотні, серед них дві третини – жінки. Кожен шостий довгожитель проживає в обласному центрі.
Для самотніх громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на Чернігівщині діють 8 будинків-інтернатів, у яких на кінець минулого року перебували 1645 осіб.

Джерело: Головне управління статистики у Чернігівській областіКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 507 | Теги: статистика, довгожителі, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar