реклама партнерів:
Головна » 2015 » Вересень » 29 » Латвійська делегація у Чернігові
14:36
Латвійська делегація у Чернігові
Латвійська делегація у Чернігові У Чернігові пройшов чотириденний інформаційно-презентаційний тур по м. Чернігів та області для представників туристичного бізнесу та ЗМІ Республіки Латвія.
За ініціативи та підтримки Почесного Консула Олени Вишнякової Чернігів відвідала чимала за складом делегація Латвійських бізнесменів та посадовців. Згідно програми туру відбулися зустрічі з керівництвом Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівської міської ради. Міський голова Олександр Соколов зазначив, що з відкриттям Почесного Консульства Латвії у м. Чернігів суттєво поліпшилась динаміка співпраці з латвійськими партнерами.

Начальник управління туризму та охорони культурної спадщини департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Людмила Замай розповіла про туристичний потенціал та можливості міста Чернігів. Для латвійської делегації була влаштована екскурсія містом з відвіданням музейних установ, ознайомленням з туристичними маршрутами, а також гості були запрошені на виставу Яніса Райніса «Вій, вітерець!».

Завдяки Почесному Консулу Латвії Олені Вишняковій мешканці Чернігова та гості міста мали змогу побачити одну з найпопулярніших латвійських вистав Латвії у виконанні Львівського національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. Культурний центр при Почесному консульстві LatviArt (Латвія Арт) на честь приїзду гостей відкрив безкоштовну виставку «Визначні пам'ятки Латвії».

Як зазначила у своєму спілкуванні з журналістами Олена Вишнякова, Латвія дуже позитивно ставиться до України та всіляко підтримує український народ. Такі презентаційні тури є дуже важливими для взаємовідносин між країнами та розвитку нових векторів співпраці, зокрема розвитку туризму та обміну культурними програмами. «Ми хочемо дати месидж для жителів Латвії, що до Чернігова і Чернігівської області можна приїжджати. Це безпечно, цікаво і перспективно», - наголосила пані Почесний Консул.

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 939 | Теги: LatviArt, Латвія, Чернігів, туризм | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar