реклама партнерів:
Головна » 2022 » Березень » 24 » Місяць війни на Чернігівщині
09:58
Місяць війни на Чернігівщині
Місяць війни на Чернігівщині Традиційно вранці голова Чернігівської ОДА В‘ячеслав Чаус записав відеозвернення, в якому розповів про ситуацію в Чернігові та області станом на 24 березня. Як він зазначив, в цілому ситуація спокійна та контрольована. Але Чернігову як завжди знову дісталося: окупанти гатили по нашому місту арт- та авіаобстрілами, - інформує 0462.

Доброго ранку, Чернігівщина. Дякую Богу і Збройним силам України за цей новий день. Сьогодні місяць війни на Чернігівщині і вісім років війни у нашій Україні. Ті 72 години, які відводив хворий, збочений Путін на захват Чернігова місяць тому, вже перетворились в місячне пекло для російсько-фашистських загарбників, які прийшли в нашу область. Я впевнений у нашій перемозі. Як швидко вона наступить? Ми всі працюємо над тим, щоб вона наступила якомога швидко, але треба нам працювати.

Як пройшла ніч. В цілому по області ситуація спокійна, контрольована там, де може бути контрольована, і зрозуміла там, де у нас на сьогодні немає доступу.

По Чернігову окупант… Ні на слово окупант він не заслуговує. Москальська мерзота по Чернігівщині гатила всю ніч. Артобстріли, авіаобстріли – Чернігову знову дісталося. Прилітало, але Чернігів незламний.

Я хочу подякувати всім, хто сьогодні займається своєю справою і забезпечує життєдіяльність міст, містечок, сіл нашої прекрасної Чернігівської області. Я Вам дуже дякую.

До роботи. Вірю в Бога і в Збройні сили України, і вірю в кожного з вас.

Окремо ще скажу слова підтримки тим, хто сьогодні знаходиться в об‘єктах укриття. Знаю, що важко, але ми маємо це пережити і потерпіти, – це війна. Хто може працювати, працює. Хто ні, будь ласка, ми знаходимось в об‘єктах укриття і не наражаємо себе на небезпеку.

З Богом! Слава Україні!
Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 576 | Теги: В‘ячеслав Чаус, російські фашисти, війна, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar