20:12 Навчальний рік на Чернігівщині стартував | |
![]() Майже дві тисячі батьків, випускників, учителів та школярів спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 Чернігова зібралися в Літньому театрі в Міському парку культури та відпочинку, щоб урочисто дати старт новому навчальному року і провести на заслужений відпочинок незмінну впродовж понад 20 років директорку закладу Людмилу Вікторівну Геращенко. Зі сльозами і посмішками присутні провели захід і дали перший дзвоник школярам. Серед гостей були народний депутат України Владислав Атрошенко, нещодавно призначений начальник управління освіти Ігор Вдовенко, Чернігівський міський голова, начальник міського управління освіти та багато інших. Що ж стосується голови ОДА Валерія Куліча, то на заході він був не лише як офіційна особа, а і як батько. Для доньки Валерія Куліча Софійки цьогорічний День знань – перший. Може, й тому голова обладміністрації, взявши слово, не формалізував, а просто і щиро побажав усім наснаги, успіхів і миру. За інформацією прес-служби облдержадміністрації | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |