реклама партнерів:
Головна » 2015 » Лютий » 4 » Об’єднаємося ми – об’єднаємо Україну
06:58
Об’єднаємося ми – об’єднаємо Україну
Об’єднаємося ми – об’єднаємо Україну Зустріч представників різних волонтерських центрів і організацій, благодійних фонді, активних городян відбудеться в Чернігові 05 лютого о 18.00 в готелі «Профсоюзний». Тема обговорення - можливість скоординувати зусилля задля більш ефективної допомоги українській армії, тимчасовим переселенцям, родинам загиблих бійців.
Своїм досвідом щодо об’єднання волонтерів з чернігівським активом поділяться представники ГО «Народна Довіра» Сергій Шахов та Юрій Зіневич. Про необхідність об’єднання зусиль говоритимуть місцеві бійці, що беруть участь у військових діях на Сході України, а також представники «Автомайдану».
Спілкування ініціативної групи «Об’єднаємося ми – об’єднаємо Україну» з журналістами заплановане на 17.30. Просимо представників ЗМІ завчасно акредитуватися в Медіа-центрі «Моє місто».
Нагадуємо, що цей захід відбудеться 5 лютого о 18.00 в готелі «Профсоюзний» (вул. Шевченка, 105-А, актова зала на ІІ поверсі).

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених людей!Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 970 | Теги: Чернігів, АТО, волонтерство | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar