реклама партнерів:
Головна » 2019 » Вересень » 17 » Опалювальний сезон у Чернігові під загрозою
17:33
Опалювальний сезон у Чернігові під загрозою
Опалювальний сезон у Чернігові під загрозою Скорочення заборгованості за спожиту теплову енергію мешканцями Чернігова відбувається надто повільно.
Деяке пожвавлення у сплаті боргів було зафіксоване «Облтеплокомуненерго» протягом літа, проте загальна сума й досі лишається великою.

Загальна заборгованість перед ОТКЕ – 370 мільйонів гривень. З них 96 мільйонів – борги звичайних споживачів (86 млн – Чернігів, 10 млн – Чернігівська область).

Відповідно підприємство не може сплатити власні борги перед НАК «Нафтогаз» за газ. Якщо цього не встигнути зробити – то Чернігову не дадуть ліміти на палива. А без газу ОТКЕ не зможе виробляти теплову енергію.

Також лишається серйозною проблемою та частина загального 370-мілйьонного боргу, що утворилася внаслідок різниці в тарифах (коли собівартість тепла вища за тариф, за яким його реалізують споживачам). Наразі держава мала б компенсувати цю ризницю підприємству. Йдеться про 250 мільйонів гривень.

– До кого йти з цими цифрами? Звернутися нема до кого. Я би хотів щоб ми достукалися до людей і донесли їм, що існують великі ризики того, що нам не дадуть газ, – заявив Владислав Атрошенко.

Джерело: 0462Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 108 | Теги: комунальні платежі, Чернігів, опалювальний сезон | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar