реклама партнерів:
“Острови в ефірі”: радіоаматор із Чернігова отримав престижну нагороду - 7 Серпня 2017 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2017 » Серпень » 7 » “Острови в ефірі”: радіоаматор із Чернігова отримав престижну нагороду
08:14
“Острови в ефірі”: радіоаматор із Чернігова отримав престижну нагороду
“Острови в ефірі”: радіоаматор із Чернігова отримав престижну нагороду У цьому році радіоаматор із Чернігова Юрій Кучинський, за зв’язок із 950-ма морськими й океанськими островами, отримав найпрестижніший серед радіоспортсменів диплом "Islands On The Air", який видається товариством радіолюбителів Великобританії.

Про це кореспондентові Укрінформу на "Хемфесті" радіоаматорів Чернігівщини повідомив радіоспортсмен з обласного центру Олексій Бачок.

"Юрій Кучинський відпрацював усі 950 океанських і морських островів, які є в реєстрі, і отримав найкрутіший, найвищого ступеню диплом від товариства радіолюбителів Великобританії. В Україні, мабуть, одним із перших. Сьогодні Юру "переплюнути" вже не можна, тому що островів, яким присвоєні номери, більше просто немає", - сказав Бачок.

За його словами, аби досягти поставленої мети, Кучинський тривалий час ночами не спав, чекав і слідкував за острівними експедиціями радіоаматорів усього світу, які задовго до виїзду на острів повідомляють про дату виходу звідти в ефір. А потім всіма можливими способами зв’язувався з ними.

"Коли він, поліглот, напівсонний сидить за радіостанцією, переходить з англійської на іспанську, далі на італійську, а потім ще й на телеграфний ключ - це треба бачити і чути!", - із захопленням розповів про товариша Бачок.

Сам володар престижного диплому теж пишається своїм успіхом.

"Я досяг того, про що мріють усі радіолюбителі - 950 островів, до яких ще треба дістатися. А загалом у мене їх більше тисячі, якщо рахувати ще й острови на Дніпрі, Десні, інших річках", - з гордістю сказав Кучинський.

Радіоаматори пояснили, що в міжнародний реєстр заносяться острови світу, з яких хоча б раз хтось виходив в ефір. Диплом "Islands On The Air" видається за зв’язок із більш ніж сотнею островів. Людей, позивний яких був прийнятий на 950 островах, у світі - одиниці.

Як раніше повідомляло агентство, радіоспортсмени Чернігівщини на сьогодні - одні з найсильніших в Україні. Цього року їх команда вперше стала абсолютним чемпіоном України з радіоспорту, впевнено перемігши у всіх чемпіонатах із радіозв’язку на коротких хвилях: телеграфному, телефонному і телетайпному.Категорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 452 | Теги: Юрій Кучинський, острови в ефірі, радіоаматор | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar